Nebudu s tím polemizovat. Technologie zasáhla náš svět a pro řadu z nás to znamená doslova zlom v životě. Obrat, se kterým se NĚJAK vyrovnáváme. Někomu to dělá problémy, jiný je naprosto nadšený. Ale je to jako se vším v životě – pravda je tam, kde ji každý vidíme – ze zkušenosti – někde uprostřed a rozumný kompromis také.

Přehršel informací, který se na nás valí ze všech stran, je mnohdy velmi náročné ustát. Píšeme tady u nás na blogu o tomto fenoménu doby poměrně často. A také se snažíme nacházet jednoduchá řešení a pomocníky zejména pro ty, kteří nechtějí svůj život svěřit pouze mobilnímu telefonu.

Když potřebujete pracovat na svých cílech a projektech, a přitom mít jednoduchý a rychlý přehled…

PLANNER SET je vhodný doplněk běžného diářeJe to již historie, když jsem sestavil sám pro sebe svou týdenní kartu pro běžný papírový diář. Na blogu jsem jí uveřejnil v prosinci roku 2013, nicméně má uživatelská zkušenost s tímto jednoduchým nástrojem sahá až někam k roku 2009.

Od roku 2013 zaznamenala karta několik tisíc stažení a zájem o ni trvá neustále. Proto jsme se rozhodli tento nástroj uchopit trochu jinak, vylepšit ho, rozšířit jeho záběr pro běžného uživatele. A tak vznikl PLANNER SET.

Jak vypadá váš týdenní plán? Plánujete spíše čas, nebo své priority?

Když se teď podíváte do svého kalendária, vidíte v něm skutečně své priority, nebo spíše úkoly a povinnosti "dané životem"?

Uživatelé běžného diáře, dnes nemají mnoho možností, jak jednoduše a proaktivně plánovat to důležité pro ně. Často stále vídám, že jsou diáře plné papírů, post-itů, poznámek. Když o tom s lidmi mluvím, ať již v našem ateliéru nebo při schůzkách, má každý svůj "organizovaný nepořádek a systém", ve kterém se vyzná. Většina se však shoduje v jednom – není to ideální.

Co přináší PLANNER SET?

PLANNER SET vychází z velmi úspěšného konceptu týdenní karty, kdy shrnuje na jednom místě naše cíle, důležité projekty a úkoly, a to jak na týdenní, tak nově i na měsíční bázi.

Velmi jednoduchý "hack", díky kterému máte kdykoliv přehled o všem důležitém, na co nechcete zapomenout či co chcete naopak rozvíjet a tvořit!

PlanSet_1Roční PLANNER SET obsahuje:

  • 12 měsíčních karet zaměřených mj. na měsíční cíle, priority, úkoly, měsíční plán 4 nejdůležitějších oblastí daného měsíce a měsíční hodnocení výsledků
  • 60 týdenních karet s nastavením týdenních cílů, priorit a úkolů, včetně zpětného hodnocení týdne

 

Není to všelék! Zjednodušuje organizaci a zpřehledňuje to, co je pro nás opravdu důležité. A hlavně – zachovává nám právo volby!

Díky tomu, že není datovaný, jej můžete použít KDYKOLIV – třeba jen v silných měsících. Naopak během léta či prázdnin může být váš PLANNER SET připraven v šuplíku a čekat až se vám to "zase rozjede". :-)

Pro koho je PLANNER SET určen?

  • pro uživatele na trhu běžně dostupných diářů,
  • pro uživatele online kalendáře, který má vše v počítači a nosí sebou pouze poznámkový blok.

PLANNER SET funguje jako suplement, který si uživatel nadepíše a vloží do notesu či diáře, se kterým během dne pracuje. Můžete tak pracovat kdekoliv – v kanceláři, doma, v kavárně, nebo třeba i na stavbě a přitom mít u sebe vždy rychle dostupný přehled aktuálního měsíce a také týdnů v daném měsíci.

Náš nový PLANNER SET koupíte ZDE.

[envira-gallery slug=”17430″]

gallery

Jan Straka
Propojme se

Jan Straka

spolutvůrce at CLEVER MINDS s.r.o.
Stejně jako každý řeším své úkoly, termíny, deadliny... každý den. Baví mě poznávat a studovat různé přístupy, postupy i nápady.
Mám rád práci s papírem a baví mě vše kolem papírové osobní produktivity.
Tyto své záliby se snažím propojovat ve značce CLEVER MINDS Notebook a psát jako šéfredaktor PíšuRukou.cz
Jan Straka
Propojme se
Sdílej

Zanech nám svůj komentář